Виступ Михайла Ноняка на заході ГО "Відкрита Україна"

Виступ Михайла Ноняка на заході ГО "Відкрита Україна"

13.12.2018
1183

Categories:
Our Events
Judicial Region (Oblast):
Court:
Judge:
Type of Case:
Subject Matter:
Parties:
Date: 12/06/2018
Results:
Опис:

Круглий стіл: "Збройна агресія Росії: виклики світовому порядку та рішення для України"

Round Table ‘Russian Aggression: Challenges to the World Order and Solutions for Ukraine’

Ноняк Михайло Васильович

[Голова Державної служби України з безпеки на транспорті]

Mykhailo Noniak

[Ukrainian Transport Safety Service, Head]

«Доброго дня, шановне товариство! Доброго дня, Президенти, шановні присутні, всі ті, хто нас бачать і обговорюють дійсно важливе питання, адже на кону стоїть безпека країни, наше з вами життя, життя наших рідних, життя наших побратимів і цілісність нашої держави. Я підготував велику доповідь по своїй роботі, адже друг Стас сказав, я очолюю на сьогоднішній день Службу безпеки на транспорті, це той орган, що забезпечує контроль перевезень наших пасажирів, наших людей, але я би хотів відійти трошки від тематики і специфіки своєї роботи і проговорити десь ті питання і ті моменти, де і я долучався до тих державотворчих процесів і ситуацій для того, щоб скинути ту бандитську владу і дійсно захистити нашу країну. Так, дійсно, я є сотником самооборони майдану, другої сотні, таких сотень у нас було більше 40 на Майдані, і я бачу тут багато другів, які також зі мною були пліч-о-пліч і ми робили все для того, щоб скинути бандитський режим.

Але ми зараз дуже багато говоримо про ті речі, що відбуваються сьогодні, але Росія, як суть держави, вона почала знищувати Україну і все українське набагато давніше ніж, там у 2014 році, 1933 році, 1918 році, за козацької доби і так дальше. Ми не одне століття боремося з російським агресором у різних іпостасях. І дійсно, сьогодні проблематика – те, що Путін втратив своїх васалів, які керували нашою країною певний проміжок часу. Ми скинули ту бандитську владу в 2014 році, але багато агентури все також їх залишається в Україні і ми бачимо ті жертви і ті військові дії, як відбуваються сьогодні. Так він перейшов в фазу війни, по-іншому це не можна сказати, анексія Криму 2014 року, військові дії на наших Українських територіях Луганської і Донецької областей. І сьогодні він захоплює територію Азовського моря, і ми не знаємо, що в цього звихненого чоловіка взагалі в голові. І які його дії будуть дальше відносно України.

Якщо говорити те, яку ми отримали країну в 2014 році, ви всі прекрасно знаєте, що тільки 6 тис військовослужбовців були готові захищати нашу країну, піднімати зброю і йти на ворога. Що ми маємо сьогодні? Ми маємо сьогодні дійсно потужну армію, свою українську армію, яка захищає цілісність держави. Що ми мали в економіці? Більше 100 тис грн на казначейських рахунках, що ми маємо сьогодні? Так, ми в процесі відродження і розбудови нашої країни. Коли нас будуть боятися чи поважати? Коли ми будемо сильними і економічно, і військово, коли всі сили, всі здорові розуми, організації, політики не будуть займатися міжусобицями і політичною доцільністю, рейтингами, а будуть займатися дійсно спільним нашим питанням – боротьби за нашу країну, як це століттями наші предки робили, відродження нашої країни, щоб ми дійсно як європейська країна, були цивілізованими і потужними. Зараз відбувається боротьба цивілізованого світу з ордою практично, для них не існує жодних правил, жодних законів. Вони роблять, що хочуть, вони звикли царювати і нищити все вільне, незалежне, демократичне і все українське. І я не сприймаю так звані демагогії, гасла і виступи, які просто поговорити і нічого не говорити, потрібен конкретний план дій – що робить влада, що робить громадськість, що робить парламент і т. д., судова влада. І має бути суцільна відсіч, так би мовити кулак української влади чи суспільства, відсіч російської агресії. Ми зараз говоримо про Європу, про Сполучені Штати Америки, що європейці і американці не розуміють, що робиться? Чи вони не розуміють, що дійсно йде війна і агресор сплюндровує і знищує все українське? Вони прекрасно це розуміють, але те, що говорили і панове Президенти, і інші виступаючі, дехто просто мовчить з європейських політиків, або зав’яз, відповідно, у якійсь корупційні процесі з Путіним, або просто має якість можливо інші свої інтереси. Нам потрібно всім об’єднатися для того, щоб Європа перейшла до конкретних дій проти РФ. Дехто думає, що Україна велика країна, до нас не достане, буферна зона, війна уже в Європі, бо Україна є частинкою Європи. Тут цивілізований світ, а не там! І я звертаюсь до всіх і до відповідно шановного товариства, яке тут присутнє, ми не просто зібралися, поговорили і розійшлися, ми повинні напрацьовувати механізми і впливати на всі процеси, на всі гілки влади, і судової влади, на європейських наших представників, на Сполучені Штати, на Великобританію, Канаду, для того, щоб вони підтримували нашу країну.

Я зупинюся ще на тих моментах, які я упроваджую в життя, бо війна є на Сході, це дійсно війна України з Росією, і війна є також у нас всередині. Та специфіка, якою мені доводиться займатись, її основне завдання, щоб наші громадяни пересувалися безпечно і отримували якісні послуги. Адже хто з вас знає, що на українських дорогах гине кожен день, більше ніж з РФ зараз, від 10 до 13 осіб. Десятки тисяч людей гинуть на наших дорогах. Ми впроваджуємо багато процесів, є Програма Уряду по безпеці, ми впроваджуємо всі відповідні європейські норми і директиви в наше законодавство, яке не мінялося десятками років, впроваджуємо всі електроні сервіси для того, щоб ми могли спростити всі процедури, щоб ми могли робити все прозоро, і, як говориться багато в нашій країні про боротьбу з корупцією, ми робимо ті речі, де буде взагалі неможливою зустріч чиновника з підприємством чи підприємцем, це все повинно бути прозоро і чітко. Ми впроваджуємо ряд електронних сервісів, ми відкрили відповідні реєстри і так дальше, але я не буду на цьому всьому зупинятися.

Я хочу сказати, що ми в 2014 році на початку багато чого зробили, формували добровольчі батальйони, ми не боялися піти і воювати проти ворога і це побачили кадрові військові і той був переломний момент. Але зараз, на 5 році війни, перед нами стоять нові виклики і нові завдання, багато чого помінялось, і в умах навіть тих людей, які йшли з нами і були тоді на майдані, дехто з них також змінився. Не всі, але дехто змінився. І нам потрібно довести революцію Гідності до логічного завершення. Є багато позитивних речей, що відбулися в України: ми маємо свою церкву, свою армію, нам потрібно зробити потужну економічну і незалежну країну. Так, великі проблеми в економіці, Віктор Андрійович говорив, падіння, скільки ми втратили від перерозподілу взагалі і активів, і наш ринок, до речі, переорієнтовується зі сторони Сходу у сторону Європи. Хочу зауважити, на 42% Україна більше торгує з європейськими країнами. Ми повинні бути сильні і незалежні. Це якщо коротко стосовно мого виступу, я в дискусії готовий буду відповісти на інші питання. Дякую Станіславу за те, що він докладає усіх зусиль, щоб довести на міжнародних аренах та площадках, що це є збройна агресія РФ. Дякую за запрошення! Спасибі.»

______________________________________________

Проект «Відкритий Суд» функціонує на основі громадської організації "Відкрита Україна" та за генеральної підтримки юридичної компанії Lions Litigate. Проект об`єднує юристів та експертів з судової реформи, які здійснюють відео фіксацію судових засідань у цивільних, кримінальних, адміністративних, господарських справах, оприлюднюють відео судових засідань на каналі YouTube "Відкритий Суд" і веб - сайті Проекту, надають фахову юридичну допомогу. На реалізацію мети Проекту засновано Комітет Етики Правосуддя. Запрошуємо ознайомитися з метою Проекту "Відкритий Суд" за посиланням. Всі права належать ГО “Відкрита Україна”. Відео та інші матеріали не можуть бути використані без згоди ГО “Відкрита Україна”.

_____________________________________________________________________

NGO Open Ukraine has been set up in 2015 with the objective of ensuring openness, publicity, accountability of government authorities. Particularly, NGO focuses its activities on promotion of accountability and transparency of the judiciary, strengthening the rule of law, involvement of the community and legal professionals in the process of reforming the judiciary in Ukraine.

Starting from 2015 NGO has launched unique and unprecedented for the world countries initiative called Open Court Project (OCP), whose hallmark is video recording of court trials, uploading videos to webpage open-court.org and YouTube to be watched by millions of people.

Project focuses on promotion of high standards of justice and fostering respect for the judiciary using instruments of transparency and implementing the concept of crucial role of outstanding business reputation of a judge, prosecutor, and advocate.

The short - term goal of OCP is creation of an effective system of safeguards against corruption and injustice in courts, which strengthens legislative guaranties on fair and impartial trial. Online video archive of court trials and video dossier of legal professional’s activities (judge, prosecutor, advocate) shall be at the core of this system.

The long - term goal of OCP is establishment of credible judiciary system in Ukraine.

In achieving this ultimate goal, OCP focuses on the following objectives:

 • OBJECTIVE 1. Accountability and transparency of the judiciary to citizens are increased.

 • OBJECTIVE 2. Corruption risks in courts are minimised.

 • OBJECTIVE 3. High standards of justice are well-established and observed by judges, prosecutors, advocates and parties to a case.

 • OBJECTIVE 4. Maintaining the integrity and outstanding business reputation has become the primordial and essential issue for legal professionals and community.

 • OBJECTIVE 5. Leadership capacity of members of legal profession is strengthened.

 • OBJECTIVE 6. The application of the principle of supremacy of the law by courts has become systematic and systemic.

 • OBJECTIVE 7. The use of precedent and legal doctrine in judgements are enhanced.

 • OBJECTIVE 8. The independence of the judiciary is strengthened and supported by society.Круглий стіл: "Збройна агресія Росії: виклики світовому порядку та рішення для України"

Round Table ‘Russian Aggression: Challenges to the World Order and Solutions for Ukraine’

Ноняк Михайло Васильович

[Голова Державної служби України з безпеки на транспорті]

Mykhailo Noniak

[Ukrainian Transport Safety Service, Head]

«Доброго дня, шановне товариство! Доброго дня, Президенти, шановні присутні, всі ті, хто нас бачать і обговорюють дійсно важливе питання, адже на кону стоїть безпека країни, наше з вами життя, життя наших рідних, життя наших побратимів і цілісність нашої держави. Я підготував велику доповідь по своїй роботі, адже друг Стас сказав, я очолюю на сьогоднішній день Службу безпеки на транспорті, це той орган, що забезпечує контроль перевезень наших пасажирів, наших людей, але я би хотів відійти трошки від тематики і специфіки своєї роботи і проговорити десь ті питання і ті моменти, де і я долучався до тих державотворчих процесів і ситуацій для того, щоб скинути ту бандитську владу і дійсно захистити нашу країну. Так, дійсно, я є сотником самооборони майдану, другої сотні, таких сотень у нас було більше 40 на Майдані, і я бачу тут багато другів, які також зі мною були пліч-о-пліч і ми робили все для того, щоб скинути бандитський режим.

Але ми зараз дуже багато говоримо про ті речі, що відбуваються сьогодні, але Росія, як суть держави, вона почала знищувати Україну і все українське набагато давніше ніж, там у 2014 році, 1933 році, 1918 році, за козацької доби і так дальше. Ми не одне століття боремося з російським агресором у різних іпостасях. І дійсно, сьогодні проблематика – те, що Путін втратив своїх васалів, які керували нашою країною певний проміжок часу. Ми скинули ту бандитську владу в 2014 році, але багато агентури все також їх залишається в Україні і ми бачимо ті жертви і ті військові дії, як відбуваються сьогодні. Так він перейшов в фазу війни, по-іншому це не можна сказати, анексія Криму 2014 року, військові дії на наших Українських територіях Луганської і Донецької областей. І сьогодні він захоплює територію Азовського моря, і ми не знаємо, що в цього звихненого чоловіка взагалі в голові. І які його дії будуть дальше відносно України.

Якщо говорити те, яку ми отримали країну в 2014 році, ви всі прекрасно знаєте, що тільки 6 тис військовослужбовців були готові захищати нашу країну, піднімати зброю і йти на ворога. Що ми маємо сьогодні? Ми маємо сьогодні дійсно потужну армію, свою українську армію, яка захищає цілісність держави. Що ми мали в економіці? Більше 100 тис грн на казначейських рахунках, що ми маємо сьогодні? Так, ми в процесі відродження і розбудови нашої країни. Коли нас будуть боятися чи поважати? Коли ми будемо сильними і економічно, і військово, коли всі сили, всі здорові розуми, організації, політики не будуть займатися міжусобицями і політичною доцільністю, рейтингами, а будуть займатися дійсно спільним нашим питанням – боротьби за нашу країну, як це століттями наші предки робили, відродження нашої країни, щоб ми дійсно як європейська країна, були цивілізованими і потужними. Зараз відбувається боротьба цивілізованого світу з ордою практично, для них не існує жодних правил, жодних законів. Вони роблять, що хочуть, вони звикли царювати і нищити все вільне, незалежне, демократичне і все українське. І я не сприймаю так звані демагогії, гасла і виступи, які просто поговорити і нічого не говорити, потрібен конкретний план дій – що робить влада, що робить громадськість, що робить парламент і т. д., судова влада. І має бути суцільна відсіч, так би мовити кулак української влади чи суспільства, відсіч російської агресії. Ми зараз говоримо про Європу, про Сполучені Штати Америки, що європейці і американці не розуміють, що робиться? Чи вони не розуміють, що дійсно йде війна і агресор сплюндровує і знищує все українське? Вони прекрасно це розуміють, але те, що говорили і панове Президенти, і інші виступаючі, дехто просто мовчить з європейських політиків, або зав’яз, відповідно, у якійсь корупційні процесі з Путіним, або просто має якість можливо інші свої інтереси. Нам потрібно всім об’єднатися для того, щоб Європа перейшла до конкретних дій проти РФ. Дехто думає, що Україна велика країна, до нас не достане, буферна зона, війна уже в Європі, бо Україна є частинкою Європи. Тут цивілізований світ, а не там! І я звертаюсь до всіх і до відповідно шановного товариства, яке тут присутнє, ми не просто зібралися, поговорили і розійшлися, ми повинні напрацьовувати механізми і впливати на всі процеси, на всі гілки влади, і судової влади, на європейських наших представників, на Сполучені Штати, на Великобританію, Канаду, для того, щоб вони підтримували нашу країну.

Я зупинюся ще на тих моментах, які я упроваджую в життя, бо війна є на Сході, це дійсно війна України з Росією, і війна є також у нас всередині. Та специфіка, якою мені доводиться займатись, її основне завдання, щоб наші громадяни пересувалися безпечно і отримували якісні послуги. Адже хто з вас знає, що на українських дорогах гине кожен день, більше ніж з РФ зараз, від 10 до 13 осіб. Десятки тисяч людей гинуть на наших дорогах. Ми впроваджуємо багато процесів, є Програма Уряду по безпеці, ми впроваджуємо всі відповідні європейські норми і директиви в наше законодавство, яке не мінялося десятками років, впроваджуємо всі електроні сервіси для того, щоб ми могли спростити всі процедури, щоб ми могли робити все прозоро, і, як говориться багато в нашій країні про боротьбу з корупцією, ми робимо ті речі, де буде взагалі неможливою зустріч чиновника з підприємством чи підприємцем, це все повинно бути прозоро і чітко. Ми впроваджуємо ряд електронних сервісів, ми відкрили відповідні реєстри і так дальше, але я не буду на цьому всьому зупинятися.

Я хочу сказати, що ми в 2014 році на початку багато чого зробили, формували добровольчі батальйони, ми не боялися піти і воювати проти ворога і це побачили кадрові військові і той був переломний момент. Але зараз, на 5 році війни, перед нами стоять нові виклики і нові завдання, багато чого помінялось, і в умах навіть тих людей, які йшли з нами і були тоді на майдані, дехто з них також змінився. Не всі, але дехто змінився. І нам потрібно довести революцію Гідності до логічного завершення. Є багато позитивних речей, що відбулися в України: ми маємо свою церкву, свою армію, нам потрібно зробити потужну економічну і незалежну країну. Так, великі проблеми в економіці, Віктор Андрійович говорив, падіння, скільки ми втратили від перерозподілу взагалі і активів, і наш ринок, до речі, переорієнтовується зі сторони Сходу у сторону Європи. Хочу зауважити, на 42% Україна більше торгує з європейськими країнами. Ми повинні бути сильні і незалежні. Це якщо коротко стосовно мого виступу, я в дискусії готовий буду відповісти на інші питання. Дякую Станіславу за те, що він докладає усіх зусиль, щоб довести на міжнародних аренах та площадках, що це є збройна агресія РФ. Дякую за запрошення! Спасибі.»

______________________________________________

Проект «Відкритий Суд» функціонує на основі громадської організації "Відкрита Україна" та за генеральної підтримки юридичної компанії Lions Litigate. Проект об`єднує юристів та експертів з судової реформи, які здійснюють відео фіксацію судових засідань у цивільних, кримінальних, адміністративних, господарських справах, оприлюднюють відео судових засідань на каналі YouTube "Відкритий Суд" і веб - сайті Проекту, надають фахову юридичну допомогу. На реалізацію мети Проекту засновано Комітет Етики Правосуддя. Запрошуємо ознайомитися з метою Проекту "Відкритий Суд" за посиланням. Всі права належать ГО “Відкрита Україна”. Відео та інші матеріали не можуть бути використані без згоди ГО “Відкрита Україна”.

_____________________________________________________________________

NGO Open Ukraine has been set up in 2015 with the objective of ensuring openness, publicity, accountability of government authorities. Particularly, NGO focuses its activities on promotion of accountability and transparency of the judiciary, strengthening the rule of law, involvement of the community and legal professionals in the process of reforming the judiciary in Ukraine.

Starting from 2015 NGO has launched unique and unprecedented for the world countries initiative called Open Court Project (OCP), whose hallmark is video recording of court trials, uploading videos to webpage open-court.org and YouTube to be watched by millions of people.

Project focuses on promotion of high standards of justice and fostering respect for the judiciary using instruments of transparency and implementing the concept of crucial role of outstanding business reputation of a judge, prosecutor, and advocate.

The short - term goal of OCP is creation of an effective system of safeguards against corruption and injustice in courts, which strengthens legislative guaranties on fair and impartial trial. Online video archive of court trials and video dossier of legal professional’s activities (judge, prosecutor, advocate) shall be at the core of this system.

The long - term goal of OCP is establishment of credible judiciary system in Ukraine.

In achieving this ultimate goal, OCP focuses on the following objectives:

 • OBJECTIVE 1. Accountability and transparency of the judiciary to citizens are increased.

 • OBJECTIVE 2. Corruption risks in courts are minimised.

 • OBJECTIVE 3. High standards of justice are well-established and observed by judges, prosecutors, advocates and parties to a case.

 • OBJECTIVE 4. Maintaining the integrity and outstanding business reputation has become the primordial and essential issue for legal professionals and community.

 • OBJECTIVE 5. Leadership capacity of members of legal profession is strengthened.

 • OBJECTIVE 6. The application of the principle of supremacy of the law by courts has become systematic and systemic.

 • OBJECTIVE 7. The use of precedent and legal doctrine in judgements are enhanced.

 • OBJECTIVE 8. The independence of the judiciary is strengthened and supported by society.


" data-url="http://en.open-court.org/video/521/17476/">
Comments (0)
Увійдіть, щоб залишити коментар. Login